Olympus WS-812

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1796550/olympus-ws-812.jpg

    0

Přehrávání MP3/WMA ve vysoké kvalitě Volitelný USB konektor Vestavěný stereo mikrofon Filtr pro potlačení šumu Vyvážení hlasu Funkce přehrávání hlasu Modulace hlasu 5 složek pro soubory, 200 zpráv ve složce Scénické režimy pro přehrávání a záznam Hlasem aktivované nahrávání (VCVA) Včetně sluchátek Díky svému designu a »

Recenze Olympus WS-812

Pavla F. Vynikající poměr cena výkon a směrové mikrofony, super obsluha na prodejně, poradila s výběrem, diktafon jsem si později objednala přes eshop DATARTu. Vynikající směrové mikrofony, berou přednášejícího za katedrou z poloviny učebny a nechytají jiné nechtěné zvuky jako jiné diktafony, které jsem zkoušela. Rovněž mne mile překvapila nabíjecí baterie Ni-Him jako součást balení. Vřele všem doporučuji jak diktafon OLYMPUS WS-812, tak i DATART!!! Snad jen vypínání, musí se přidržet čudlík - prodleva, ale to je jen malinká drobnost z mého pohledu.

DavidM super pomocnik pri prednaskack, perfektni kvalita zvuku

Paramak Co jsem měl možnost vyzkoušet za tu krátkou dobu, tak se jeví jako slušná mašinka. Pratický malý a lehký. Jednoduché dobíjení. Snadné připojení k PC - tím myslím, že není potřeba instalovat nějaký software. Prima je i USB konektor přímo na přístroji. I když tady asi záleží na tom, jak máte vyřešené USB na počítači. Někdy to může být i naopak problém. Nahrává i ve formátu .wav což je supr :) Doposud jsem sice nenáhrával v terénu - jen testovací nahrávky - ale zatím nahrává dobře. Trochu mě trápí poněkud složitá a ne příliž intuitivní navigace v menu, ale snad si zvyknu. Vzhledem k tomu, že se používá na nahrávání a přehrávání lekcí, tak by se hodil propracovanější systém záložek. ...a vůbec to menu, nastavení předvoleb a ovládání celkově je tak trochu nedotažené. V téhle třídě bych očekával po softwarové stránce něco nadupanějšího. Ale není to zase žádná hrůza.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 86%

(3 recenze)

Co se nejvíc hledá: